<a href="redirect.php?banner_id=38&amp;sid=ab837763bae5ecaf9c7b0a990a382f29" target="_blank"></a>
Du List
<a href="redirect.php?banner_id=37&amp;sid=ab837763bae5ecaf9c7b0a990a382f29" target="_blank">njuskalo</a>
facebook
 ČlanstvoPanda portal   Korisničke grupePanda Baby shop   FAQFAQ   PretražnikPretražnik   ČlanstvoČlanstvo   Korisničke grupeKorisničke grupe   ProfilProfil   ChatChat   RegistracijaRegistracija 

Sada je: čet lis 02, 2014 10:23 am.
Privatne poruke | Login
Koju tortu odabrati za dječji rođendan?
facebook topic

Započni novu temu   Odgovori na temu    Panda Forum -> Recepti , namirnice , savjeti zlata vrijedni , zimnica -> Kolači,deserti i slastice-kokoteli
Prethodna tema :: Sljedeća tema  
Autor/ica Poruka
mihaela.du
Početnik
Početnik

PostPostano: sub ruj 15, 2007 9:22 pm    Naslov: Koju tortu odabrati za dječji rođendan? Citiraj i odgovori

happy birthday Uskoro ćemo slaviti drugi rođendan, a ja muku mučim koju tortu napraviti i kojeg će oblika biti da Roku i prijateljima bude zanimljiva? Lani je bio previše mali tako da nisam imala problema, ali ove godine je već druga priča. Ako netko ima kakav dobar recfept, sliku ili sl. javite mi. Puno hvala! Pozdrav! thumright
[Vrh]
Korisnički profil Pošalji privatnu poruku
Mali medo
Uživajte dok ste mladi

PostPostano: sub ruj 15, 2007 9:34 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Vjerojatno u obliku auta bi bio pun pogodak,a posto ce predpostavljam biti puno manje djece neku laganu tipa parfe.Ja kad budem pravila bit ce bez cokolade i oraha(zbog alergija).
mihaela.du
Početnik
Početnik

PostPostano: sub ruj 15, 2007 9:40 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Svakako bi i ja neku tipa parfe, ali nemam takav recept! Pošto mi je Roko prvo dijete ovo će mi biti prvi put da ću se ozbiljno potruditi da je baš ja napravim, ne babe, niti je namjeravam naručiti u nekoj od slastičarnica. Ali nemam konkretnih ideja. Auto nije loša ideja, kako ga izvesti? Pomagajte!
[Vrh]
Mali medo
Uživajte dok ste mladi

PostPostano: sub ruj 15, 2007 10:08 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

mihaela.du je napisao/la:
Svakako bi i ja neku tipa parfe, ali nemam takav recept! Pošto mi je Roko prvo dijete ovo će mi biti prvi put da ću se ozbiljno potruditi da je baš ja napravim, ne babe, niti je namjeravam naručiti u nekoj od slastičarnica. Ali nemam konkretnih ideja. Auto nije loša ideja, kako ga izvesti? Pomagajte!

Ako nisi daleko i ako je u 10.mj mogu ti pomoci.
Auto bi trebalo peci u vise kalupa .Jedan veliki deblji i jos jedan manji i malo tanji.To se da skombinirati ,a za tockove posebno ispeci u sablonima od muffina(imam ih).Vidjela sam gotove kalupe u Pema al su mi malo preskupi cc80-100 kn a posluzi ti jednom.Bilo bi super da mozes posuditi od nekog kalup. thumright
petra
Osoblje foruma

PostPostano: sub ruj 15, 2007 10:25 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

mislim da je auto odlična ideja thumright
[Vrh]
mihaela.du
Početnik
Početnik

PostPostano: ned ruj 16, 2007 8:48 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Hvala na pomoći, nadam se da će mi uspjeti. Panda, nisam znala da u Pema ima takvih kalupa, baš ću poći pogledati i da ga kupim lijepo ga je imati, valjda neću ostati samo na Roku!
[Vrh]
Nataly
Osoblje foruma

PostPostano: ned ruj 16, 2007 9:42 am    Naslov: Citiraj i odgovori

Mislim da ti je bolje slagati od više dijelova po Pandinom prijedlogu,nego kupiti kalup,jer vjerovatno će svaki rođendan imati drugi oblik torte.Za točkove može poslužiti i moto keks.Što ti Roko najviše voli to ti također može poslužiti kao ideja za tortu,a i tema za cijelu proslavu.
[Vrh]
mihaela.du
Početnik
Početnik

PostPostano: ned ruj 16, 2007 1:37 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Pa Roko za sada obožava lopte ( zafrkavamo se na će biti nogometaš jer stalno nabija loptu kroz kuću i to lijevom nogom ) i teletubbiese. Nekako mi je nogometno igralište isfurana ideja, skoro na svakom drugom muškom dječjem rođendanu je takva torta!
[Vrh]
Mali medo
Uživajte dok ste mladi

PostPostano: ned ruj 16, 2007 2:48 pm    Naslov: Citiraj i odgovori

Nataly je napisao/la:
Mislim da ti je bolje slagati od više dijelova po Pandinom prijedlogu,nego kupiti kalup,jer vjerovatno će svaki rođendan imati drugi oblik torte.Za točkove može poslužiti i moto keks.Što ti Roko najviše voli to ti također može poslužiti kao ideja za tortu,a i tema za cijelu proslavu.

Moto keksici thumright za tockice
Prethodni postovi:   
Započni novu temu   Odgovori na temu    Panda Forum -> Recepti , namirnice , savjeti zlata vrijedni , zimnica -> Kolači,deserti i slastice-kokoteli Vremenska zona: GMT + 02:00.
Stranica 1 / 1.
platnene pelene za bebe

Forum(o)Bir:  
Ne možeš otvarati nove teme.
Ne možeš odgovarati na postove.
Ne možeš uređivati svoje postove.
Ne možeš izbrisati svoje postove.
Ne možeš glasovati u anketama.